Ste talentovaný, bystrý a ambiciózny? Uspieť v pretekoch s kariérou a so životom vás zrejme učia celé roky. Prekročil si plán obratu a zisku? Super, ten budúcoročný zvýš najmenej o 10%! Viac a viac, rýchlejšie a rýchlejšie, znížiť náklady a zvýšiť obraty a zisky, optimalizovať zdroje, preberať kompetencie navyše, neustále zavádzať zmeny a novú kultúru,...a pokiaľ možno nejaký zázrak navyše, nemáš čas, nemáš žiaden čas navyše...., to je vaše zadanie?  Vy to ale dáte! A potom za to platíte. Niektorí viac, niektorí menej a za niekoho to zaplatia tí druhí.

Prečítajte si o nás

Ono sa to naozaj dá. Ale prečo spôsobmi, ktoré sa ukazujú ako dlhodobo neúčinné, kontroverzné, zastaralé a preto neudržateľné?! Orientácia na Performance management ako ho bežne poznáme stráca zmysel a už nezaručuje želané výsledky, prišli sme k hraniciam. Musíme to vziať z iného konca a na iných princípoch. My vedieme seba i druhých, aby žili naplno a kvalitne. Humanistické princípy Leadershipu a Performance quality je to, čo presadzujeme v našom prístupe a čo nás robí takými úspešnými. Funguje to! Nachádzame vo vás stratený potenciál, radosť a celkom inú výkonnosť a naplnenie. Máme výborné výsledky. Sme vďační, že vždy.

Máme kvalifikáciu, znalosti a vynikajúce skúsenosti z oblasti psychológie, sociológie, celoživotného rozvoja, rodinného, právneho a finančného poradenstva, a mnoho ďalšieho. Naše Development programy na témy podporujúce Performance management, Leadership a Well-being vám vnesú rovnováhu do kariéry a vzťahov. Naše krátkodobé workshopy a webináre na aktuálne témy vám pomôžu osvojiť si rovnováhu a orientáciu. Naše manažérske konzultácie vás pripravia na náročnú úlohu, kritické vystúpenie, či rozhovor a vytvoria pre vás stratégiu, ktorá funguje. Naučíme vás rozumieť „korporátnym hrám“ a tvoriť účinné aliancie. Cez individuálny koučing meníme vaše životy a kariéry k lepšiemu. Poradíme si s tímovými  výzvami a neduhmi a prinášame tímom radosť a výkonnosť. Máme overiteľné výnimočné výsledky, na ktoré sme s pokorou hrdí. Employee Assistance a Well-being poradenské programy pre zamestnancov globálnych i lokálnych spoločností sú už len doplnením našej misie komplexného Human Capital Based poradenstva.

Arrow up